piątek, 26 września 2014

Mydło 2014 - Przedsprzedaż i fotosy

Ahoj!

W dniu dzisiejszym ruszamy z przedsprzedażą naszych tegorocznych publikacji.
Wszystkie informacje dotyczące pre-orderów oraz zdjęcia komiksów znajdziecie w rozwinięciu posta! Klikajcie więc na "Czytaj więcej" pod zdjęciem i zobaczcie co dla Was w tym roku przygotowaliśmy!


Dla wszystkich, którzy nie wybierają się do Łodzi, a chcieli by przytulić nasze nowe komiksy tuż po premierze (czyli na przykład już 6 października, więcej info poniżej) i to po promocyjnej cenie!


Już teraz możecie zamawiać wszystkie nasze publikacje w naszym sklepiku - KLIK (włączając w to Alfonsa Tomka, którego na zdjęciach jeszcze nie ma bo się drukuje)

Wszystkie publikacje (do 5 października włącznie) dostępne są w promocyjnych cenach. I teraz UWAGA - promocyjne ceny obowiązują tylko zamówienia wysyłkowe, nie ma możliwości odbioru osobistego na MFK itd. Z naszej strony jest to ukłon w kierunku osób, które nie wybierają się na Festiwal w Łodzi i jeśli zmobilizują się w miarę szybko (patrz wyżej) to będą mogły wyrwać mydlane publikacje po cenach zbliżonych do tych, które będą w Łodzi (wliczając w to koszty przesyłki).

W miarę możliwości wszystkie zamówienia będziemy starali się wysyłać w takich pięknych kartonowych pudełeczkach jak na poniższych zdjęciach (ale uwaga, kto pierwszy ten lepszy, mamy ich ograniczoną ilość).

Wysyłanie komiksów do Was zaczynamy 2 października, następna partia (czyli dla tych, którzy komiksy zamówią w weekend) poleci do Was już po Festiwalu (czyli po 5 października).

Zapraszamy więc do naszego sklepiku, do działu z komiksami i do działu z pakietami, gdzie przygotowaliśmy dla Was zestawy w jeszcze bardziej promocyjnych cenach.

Jak zwykle - jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało na adres: mydlo.zin@gmail.com

A teraz pora na zdjęcia naszych nowych komiksów:
UWAGA - nie wiedzieć czemu blogspot zmienia nieco kolory zdjęć, cała galeria ze zdjęciami Mydła
do zobaczenia też na naszym tumblrze -
http://soap-zine.tumblr.com/post/98471076076/and-more-pics-of-new-soap