piątek, 20 września 2013

Premiera Mydła w Galerii Cheap East

Już za tydzień - 27 października w Galerii Cheap East w Poznaniu odbędzie się wernisaż połączony z premierą nowego Mydła!

Na wystawie zaprezentowane zostaną prace pochodzące z Suchego Mydła w wersji kolorowej (samo Mydło jest czarno-białe). Będzie również można zakupić sam magazyn w cenie promocyjnej. Więcej info na temat samego wydawnictwa podamy już wkrótce.
Po raz pierwszy od trzech lat premierze nowego numeru "Mydła" towarzyszyć będzie wystawa prac, które ukażą się w tegorocznej edycji. Temat wariacji komiksowych długo pozostawał tajemnicą - uchylmy jej rąbka: autorzy prac musieli zmierzyć się z własnym (nie zawsze najlepszym) poczuciem humoru; stąd tytuł trzeciego numeru magazynu - "Suche Mydło". W efekcie tej nierównej walki powstała publikacja będąca swego rodzaju mini encyklopedią kiepskich żartów w formie komiksowej. Ku zdziwieniu wszystkich okazało się, że pomimo złego dowcipu, prace prezentują wysoki poziom artystyczny. Przy okazji wernisażu, który odbędzie się 27-ego września 2013 roku, będzie można je wyśmiać. Najwięksi śmiałkowie będą mogli nabyć zin w formie papierowej.

Link do wydarzenia na FB: http://www.facebook.com/events/577277339004988/