wtorek, 25 września 2012

Śliskie Mydło!

Po około rocznej przerwie w blogowaniu z wielką radością prezentujemy okładkę, przykładowe plansze i specyfikację najnowszego numeru naszego zina, który nosi w tym roku nieco inną nazwę a mianowicie Śliskie Mydło!

Tegoroczny numer liczył będzie aż 64 strony, czyli o 20 więcej niż rok temu. Format pozostaje taki sam jak ostatnio, czyli A6 poziomo. Cena w związku ze zwiększeniem objętości zina niestety także uległa niewielkiej zmianie - Śliskie Mydło kosztować będzie 8zł.Premiera już podczas tegorocznej edycji MFK w Łodzi (6-7 października). Będziemy mieć własne zinowe stoisko, na którym urzędować będą z nami Szymon Kaźmierczak, KEFT, Edyta Bystroń i Marta Nieznayu.


Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że pomieścimy się ze wszystkimi naszymi cudeńkami na małym, jedno metrowym, stoliczku.

Wkrótce opublikujemy spis treści, a wraz z nim listę Autorów, których prace znajdą się w Śliskim Mydle.Chciałbym jednocześnie w tym miejscu poinformować, że uruchomiliśmy na naszym blogu specjalny formularz, dzięki któremu szybko i łatwo zamówić możecie sobie Mydło z dostawą do domu.
Wysyłka Śliskiego Mydła już za tydzień! Zapraszamy - KLIKNIJ I KUP MYDŁO!

Zapraszamy również na nasz Facebookowy Fanpage, na którym znajdziecie dwie dodatkowe przykładowe plansze: https://www.facebook.com/Mydlo.zin

Tak więc bądźcie czujni, wkrótce kolejne informacje, i do zobaczenia w Łodzi już za niecałe 2 tygodnie!